Dış Mikrometre 0-25mm/0.001mm Ölçer Sürmeli Kumpas ölçme aracı

₺41.03Şartname:
Malzeme: karbon çelik
Ölçüm aralığı: 25
Çözünürlük: 0.001
Uygulama kapsamı: 25
Özellikler: Mikrometre 0-25
Özelliği:
Dış çapı mikrometre dış boyutları ölçüm aletleri, iki taraf arasında mesafe ölçmek kare çerçeve kullanımı tarafından helix prensibi. Dış çapı mikrometre dış boyutlar çeşitli ölçmek için ağırlıklı olarak kullanılan olduğunu.
Çapı mikrometre bölünmesi değeri 0.01mm, üst sınırı ölçüm aralığı 300mm daha fazla değildir, şartname başına 25mm bir ayrılır. Gibi 0-25mm, 25-50mm ...... Ve böylece.
Çapı mikrometre formu gösterildiği resim: (resim illüstrasyon için sadece, detaylı yapısı belirtiniz.)
Kullanım için talimatlar:
1. kullanmadan önce ölçüm yüzeyi temizlemek ve doğru sıfır konumuna. 0-25mm doğrudan hizalama sıfır: 25mm yukarıdaki kullanın bar ölçer yönelik yarı-sıfır.
2. sıfır düzeltme yöntemi: 0-bit hattı hizalanmış değildir bazal, ilk gevşek vida ile bir tornavida biraz, bazal pozisyon ayarlamak için bir anahtar ile, böylece bazal hizalama 0 tat bit hattı, daha sonra vidaları sıkın. (Kullanım talimatları görmek resim 2)
3. zaman ölçme, mikrometre dik olmalı iş parçası test altında dönen kuvvet ölçüm cihazı, ölçüm yüzey ile temas iş parçası yavaşça dönen olmalıdır, kuvvet ölçüm cihazı yayınlanan hafif bir "tıklayın, tıklayın..." ses, Bu iş parçası gerçek boyutu altında test.
4. kilitleme cihazı pasif ölçümü olabilir mikro-vida geri ve ileri. Sağa ve sola kilit Relax. (Kullanım talimatları görmek Şekil 3)
5. zaman ölçme, sol el önlemek için ısı kalkanı tutmak gerekir vücut sıcaklık mikrometre iletilir, neden ölçüm hatası.
6. bir ucunu anahtarı ayarlanabilir sıfır, diğer ucu çekin kuvvet ölçüm cihazı.

Etiketler: Ucuz Dış Mikrometre 0 25mm/0.001mm Ölçer Sürmeli Kumpas ölçme aracı, Yüksek Kalite Dış Mikrometre 0-25mm/0.001mm Ölçer Sürmeli Kumpas ölçme aracı, Çin Mikrometreler Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet