CE, En Iyi 60x/0.85mm-W/Bahar Mikroskop renksiz Objektif lens, DIN160mm için biyolojik mikroskop, en kaliteli

₺155.64Online mağaza Mikroskobu hoş geldiniz ---
Şube için Mikroskoplar ve Mikroskop bileşenleri
Biz kaynağı için çok profesyonel mikroskop ve ana bileşenleri Mikro dünya kullanımı, Ve en iyi tıbbi far & loupes için Doktorlar kolaylık kullanarak.
Ihale Not:
Bu profesyonel Optik Aletleri mağaza-hangi satış Mikroskoplar ve Bileşenleri için Dünya Çapında Son Kullanıcılar.
Destekleyen için doğru çözümleri için kendi Profesyonel Lab çalışır, Endüstriyel, Malzemeler Bilimsel alan.
Ana aletleri vardı satılan Ünlü Elektronik Grup, Birçok Ünlü Üniversitesi, Lab Scientifics Üniteleri, yarı-iletken alan, vb.
Bizim ihale teklif Mağaza hoş geldiniz! -Sıcak satış Mükemmel Profesyonel ürün
Ihale fiyat hariç vergi ithal yerel sitesi: Ithalat vergileri, vergiler ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir. Bu masraflar alıcı sorumluluğundadır.
Gönderi Yöntemi ve Ithalat gümrük sorunu: Çünkü profesyonel enstrüman dilek oldukça büyük bir değer, bu nedenle biz kullanmayı tercih için yüksek Güvenlik sevkiyat yolu gelmesi size sitesi üzerinde zaman. Sevkiyat maliyeti hariç uzak alan maliyeti ve ithalat vergisi.
Marka Yeni Mikroskop ve Ana bileşenleri tarafından üretilen aynı aynı üretim hattı üzerinde technications hangi üreten için Nikon, olympus, Leica, Zeiss Mikroskoplar
60x Mikroskop achromative objektif lens Tüm için idealdir bileşik biyolojik mikroskoplar ile 195mm optik sistemi, bu yaygın dünya büyük marka mikroskoplar
Ücretsiz kargo en kalite Mikroskop Renksiz Objektif 60x, için 195mm optik sistemi bileşik biyolojik mikroskop Hakkında detaylar 195mm akromatik objektif DIN45mm ile Parfocal
Bu en yaygın mikroskop uygulama. Dayalı tasarlanmıştır konjuge mesafesi 195mm, parfocal uzunluğu 45mm

Etiketler: Ucuz CE, En Iyi 60x/0.85mm W/Bahar Mikroskop renksiz Objektif lens, DIN160mm için biyolojik mikroskop, en kaliteli, Yüksek Kalite CE, En Iyi 60x/0.85mm-W/Bahar Mikroskop renksiz Objektif lens, DIN160mm için biyolojik mikroskop, en kaliteli, Çin Mikroskoplar Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet