1 PC ÜCRETSIZ KARGO LOOF Profesyonel Salon Keratin Fusion Bağlayıcı Isı Yapıştırma Demir Saç Uzatma Saç Uzatma Araçları

₺112.87Biz üreticileri saf insan saçı postiş ve peruk Çin. biz saç iş için fazla 10 yıl.
Bizim ana ürünleri % 100% insan saç ürünleri ve saç uzatma araçları her türlü. Daha fazla saç ürünleri ayrıntıları: 1. 100% çift çizilmiş insan saç ham toplu 6--36 "bile 40" 2. ağartılmış ve boyalı 100% İnsan saç herhangi bir renk de temin edilebilir/boyutları. 3. makine yapımı veya el tied 100% insan saç uzatma. Istediğiniz herhangi bir stil ve herhangi bir renk mevcuttur; ayakta ile ihracat ambalaj; Doğal, ağartılmış ve renkli. 4. biz türlü sağlamak peruk 100% insan saç olduğunu yapılmış el düğümlü veya makine yapımı. 5. çeşit keratin saç, ön-gümrüklü saç herhangi bir şekil ve uzunluğu; kıvırcık, hem Çin saç veya Hint saç; remy veya unremy, doğal renk, Ağartılmış ve boyalı. 6. büyük miktarda klipler saç herhangi bir saç uzunluğu ve renk; hem Çin remy veya Hint remy; doğal renk veya ağartılmış renk. 7. adamın peruk. 100% Çin veya Hint insan saç el yapımı tarafından sadece. 8. çeşitli araçları için saç uzatma, örneğin, fırçalar, klipler, renk yüzük, tutkal, mikro yüzük, ütüler, iğneler, vb. Yıl ile sert çalışma, bizim saç iş hızla gelişmekte olduğunu. Şu anda, biz saç ürünleri geniş bir yelpazede karşılamak için Müşterinin farklı gereksinimleri. Takip etmek için dünya piyasaları moda, biz tutmak araştırma ve yeni ürünler ve garanti sağlayan rekabetçi avantajları Stilleri, kalite, fiyat ve hizmet.
Ürün: 1 ADET LOOF Profesyonel Salon Keratin Fusion Bağlayıcı Isı Yapıştırma Demir Saç Uzatma Saç Uzatma Araçları Konnektörler Fiş: Euro fiş Malzeme: Alüminyum Alaşım ve Plastik Sipariş önce okuyun lütfen: 1, senin onay zaman geliyor, hala mal almak değil, lütfen bize ulaşın, biz teslim tarihini uzatmak Ilk kez. 2, eğer teslimat süresini uzatmak, hala mal almak değil, bunu çözmek için lütfen bize ulaşın, biz size tam bir geri vermek. 3. eğer unluckly cam kırmak olduğunu, pls bize resim almak, biz yeni bir ya da para iade edeceğiz. 4. sevgili arkadaşım, herhangi bir sorun varsa, pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin yerine anlaşmazlık veya negatif geribildirim ayrılmadan uygulayın! Iyi iş ilişkisi devam edelim. 5. sizin destek ve anlayış için teşekkür ederim Harika bir gün var umut! Bize 5 yıldız geribildirim eğer aşk bizim ürün. Bizim ürünler için herhangi bir fikir ve soru varsa, ilk önce bizimle irtibata geçiniz,

Etiketler: Ucuz 1 PC ÜCRETSIZ KARGO LOOF Profesyonel Salon Keratin Fusion Bağlayıcı Isı Yapıştırma Demir Saç Uzatma Saç Uzatma Araçları, Yüksek Kalite 1 PC ÜCRETSIZ KARGO LOOF Profesyonel Salon Keratin Fusion Bağlayıcı Isı Yapıştırma Demir Saç Uzatma Saç Uzatma Araçları, Çin Konnektörler Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet