Fabrika fiyat lazer takı kaynak makinesi halka zincir kaynak

₺19 120.85nokta kaynak lazer kaynak teknolojisi önemli bir ve temel yönü. zaman lazer radyasyon ısıtır iş parçası yüzeyi, yüzey ısı iç termal iletim yoluyla yayılır ve erir iş parçası genişliği kontrol ederek, enerji, pik güç ve yinelenen sıklığı lazer darbe belirli erimiş havuz oluşturmak için. çünkü bu benzersiz özellik, bu yaygın değerli takı veya kaynak işleme hassas parçalar. özellikleri:
• enerji, darbe genişliği, frekans ve ışık nokta boyutu ayarlanabilir geniş bir aralıkta farklı kaynak etkileri gerçekleştirmek için. parametreler mühür kavite kolunu tarafından ayarlanabilir, hangi basit ve yüksek verimli olduğunu.
• seramik yakınsak kavite Britanya ithal edilmektedir. bu korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı ile 8-10 yıl ömrü. xenon lamba ömrü 8 milyon kez daha fazladır.
• en gelişmiş ışık koruyucu sistemi çalışma sırasında lazer tarafından gözleri tahriş ortadan kaldırır.
• sürekli 24 saat çalışmak mümkün; istikrarlı performans; ücretsiz bakım içinde 10,000 saat.
• ergonomi insan-merkezli tasarım anlaşmaları, kaçınarak sonra yorgunluk uzun süre çalışma.
• yüksek hız, yüksek verimlilik, yeterince derin, biraz deformasyon, küçük ısı etkisi alanı, yüksek kaynak kalitesi, kirliliği ücretsiz, çevre dostu. Model No. BCX-W200 anma Gücü 200 W Tek darbe enerjisi 80J güç Kaynağı ±, 50Hz/60 HZ lazer Kaynağı ND: YAG lazer Dalgaboyu 1064nm darbe Genişliği 0.1-10 ms darbe Frekansı ≤50Hz ışın Çapı 0.1-3.0mm kaynak tel çapı 0.1-0.6mm gözlem Sistemi mikroskop odası Aydınlatma LED lambalar Ezber parametreleri 10 grupları koruma Uyarısı evet dil Ekran İngilizce kalkan Gaz Kaynağı bir hattı hızlı bağlantı (argon) soğutma Sistemi su soğutucu kaynak Odasını Boyutlar 300mm * 450mm * 150mm (L * W * H) makine Boyutlar 920mm * 560mm * 1220mm (L * W * H) koşu Ortamı Tem 5 °C-30 °C, Hum 5%-75% Net Ağırlık 150 kg (kaynakçı) + 75 kg (soğutucu) sertifikaları

Etiketler: Ucuz Fabrika fiyat lazer takı kaynak makinesi halka zincir kaynak, Yüksek Kalite Fabrika fiyat lazer takı kaynak makinesi halka zincir kaynak, Çin Lazer Kaynakçılar Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet