Fancytrader Yağ Yumuşak Kediler Yastık Oyuncaklar Büyük Dolması Hayvanlar Kedi Bebek Pembe Beyaz 50 cm 20 inç

₺295.01tüm müşteriler için uyarı Birleşik Krallık, İspanya, portekiz veya diğer bazı ülkeler sıkı gümrük var: Gümrük görev maliyeti talep edebilir, biz 40 USD civarında olarak mal beyan veya 20 GBP, ve önlemek veya azaltmak Doğum Günü hediye veya numune olarak gümrük maliyeti, biz garanti edemez iken onlar görev için size maliyeti şarj olmuyor, anladın diliyorum. herhangi bir sorunuz varsa Plz bize ulaşın.
fiyat sadece bir oyuncak için fiyat, seçim için 2 renk vardır, pls not!
dev peluş dolması kedi oyuncak, büyük yumuşak hayvanlar kedi yastık bebek
arkadaşlar için güzel sunar, çocuklar ve sevgililer
ücretsiz Kargo!! Damla Nakliye kabul!
SATıN ALMA TALIMATLARı:
slogan: ben tüm alıcılar ile iletişim kurmak için dilek, sizin memnuniyetiniz garanti edilecektir! ben dilek ürünü aldığınızda sipariş onaylamak. (OdulUcuz.org oturum sonra sonra sipariş onaylamak için OdulUcuz.org hesabınıza oturum). bana bazı olumlu geribildirim bırakabilirsiniz eğer, ben minnettar olacaktır. ben sonraki sipariş için size biraz indirim verecektir. ürünler hakkında bazı sorular varsa, doğrudan negatif veya nötr geribildirim ayrılmadan yerine, biz dilek ilk bana ulaşabilirsiniz, teşekkür ederim.
ödeme : Alipay tercih. batı Birliği kabul.
kapı Nakliye Kapı:
tüm ürünler sevk edilecektir sipariş ürün tanıtımı gösterilen süre içinde ödeme temizlendikten sonra. herhangi bir istisna varsa biz sizi arayalım. EMS bizim varsayılan nakliye seçim. eğer genellikle 5 ila 15 gün sürer bağlıdır
garanti ve Sigorta:
alıcılar ek vergi sorumludur, ithalatı için gümrük ücreti ve Görev (varsa). sigorta isteğe bağlıdır. biz paket kayıp veya hasar için sorumlu değildir doğum sırasında sigortalı değildir.

Etiketler: Ucuz Fancytrader Yağ Yumuşak Kediler Yastık Oyuncaklar Büyük Dolması Hayvanlar Kedi Bebek Pembe Beyaz 50 cm 20 inç, Yüksek Kalite Fancytrader Yağ Yumuşak Kediler Yastık Oyuncaklar Büyük Dolması Hayvanlar Kedi Bebek Pembe Beyaz 50 cm 20 inç, Çin Filmler ve TV Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet