Panasonic P55 Max için Temperli Cam 9 H 2.5D Anti-Vurmak Panasonic Için Çizilmeye Dayanıklı Ekran Koruyucu Cam Filmi P55 Max

₺29.45ücretsiz kargo > > > OdulUcuz.org Standart Nakliye: takip numarası ile Teslim süresi 22-39 gün. ürün Özellikleri > > > 100% yeni ve yüksek kalite yüzey, anti-petrol işleme, bu yüzden parmak izleri ve yağ yüzeyi kalmak kolay değil, o ' ın kolay temiz. tam yapıştırma, otomatik adsorpsiyon bağlanmış ve bunu tekrar edilebilir tamamen şeffaf: çok thinand şeffaf temperli cam filmi. yüzey sertliği: yüzey 8-9 h bir sertliğe sahiptir, bu 9 kat daha güçlü sıradan gözlük. narin dokunmatik: it ' ın kurulumu kolay ve ekrana yakın, bu nedenle dokunmatik dokunmatik ekranın duyarlılığını etkilemez. patlamaya dayanıklı, scrath geçirmez, bu diğer cam ürünleri daha daha güvenli.

Etiketler: Ucuz Panasonic P55 Max için Temperli Cam 9 H 2.5D Anti Vurmak Panasonic Için Çizilmeye Dayanıklı Ekran Koruyucu Cam Filmi P55 Max, Yüksek Kalite Panasonic P55 Max için Temperli Cam 9 H 2.5D Anti-Vurmak Panasonic Için Çizilmeye Dayanıklı Ekran Koruyucu Cam Filmi P55 Max, Çin Telefon Ekran Koruyucuları Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet