Yaratıcı Moda Püskül Ponpon Araba Anahtarı halka kolye Kürk toplu anahtarlık Yüksek Kaliteli Gerçek Tavşan Kürk Peluş Kürk Anahtar Chian Kolye

₺12.13Giriş:
El yapımı rex tavşan saç, genel çim tavşan saç karşılaştırıldığında olamaz, saç top çapı yaklaşık 8 cm, çünkü bir tavşan kürk, böylece saç kalın, yoğun, yumuşak, tam garanti yuvarlaklık, düzleşme alırken, bir saç kurutma makinesi ile darbe Sonra gevşetin.
Not: saç topu Beri el-dikişli için rex tavşan kürk, bu ile karşılaştırıldığında olamaz yapay saç topu makine tarafından üretilen, olursa olsun derecesi daire, saç yönü, üniforma boyama, vb mükemmel olamaz.
Doğal kürk saç top yapılır. Olup olmadığını doğal kürk veya el-cut, bu üretmek yüzen saç. Sadece gerçek kürk bu gibi. Bu normal. Ve biz size gönderilen fabrikadan, böylece yüzen saç olacak nispeten daha, bir süre sonra iyi olacak.
Sonra ulaşım, kaçınılmaz olarak deforme. Bunu aldıktan sonra, darbe ve hatırlıyorum kurtarmak izin.
Özelliği:
1 doğal saç olduğunu el yapımı, elde etmek mümkün değildir 100% yuvarlak, ve boyutu arasında iki saç topları farklı olacak! Yerde kapanış kapalı olacak kesinlikle düzensiz.
2 doğal, çünkü saç, saç topu whirl olacak, normal, ama görünümünü etkilemez.
3 normal saç kaybı olacak. Nedeniyle onun doğal doğa, saç kaybı kaçınılmazdır. Zaman başlangıç yeni için tavsiye edilir, pat bu sert ve bir havalandırılmış bir yerde asmak.
Dost hatırlatma:
Sevgili, mal aldıktan sonra, shake it ve bunu dikkat. Bir saç kurutma makinesi ile darbe. Saç kabarık olacak, daha büyük, yuvarlak ve daha güzel ..

Etiketler: Ucuz Yaratıcı Moda Püskül Ponpon Araba Anahtarı halka kolye Kürk toplu anahtarlık Yüksek Kaliteli Gerçek Tavşan Kürk Peluş Kürk Anahtar Chian Kolye, Yüksek Kalite Yaratıcı Moda Püskül Ponpon Araba Anahtarı halka kolye Kürk toplu anahtarlık Yüksek Kaliteli Gerçek Tavşan Kürk Peluş Kürk Anahtar Chian Kolye, Çin Cep Telefonu Sapanlar Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet