Uzun şifon gri yetişkin 2019 gelinlik kadın resmi seksi elbise nedime parti elbiseler yarıklar ile düğün için B3543

₺192.571. Since bilgisayar ekranları özellikle CRT ekran ve LCD ekran arasında, Biz garanti edemez Ürünlerimizin renk gördüm fotoğrafları ile tam olarak aynı.
2. Elbise aksesuarları içermez Gibi eldiven, düğün duvağı ve şal kabarık etek kombinezon (resimlerin gösterisi). ihale bir elbise sadece!
3. Elbise Özel Boyut yapılan Olamaz . Önemle size ölçümleri herhangi bir cüppe online satın almadan önce bir profesyonel tarafından alınan. Ölçüm talimatları takip edin ve dikkatle kendinizi ölçmek.
4. hiçbir hazır düğün elbisesi! Gün yapmak gerekir ! Tüm yapılmış süreç (ödemenizi ve ölçümler aldığınız tarihten itibaren) olacak Almak 20-30 gün (Pay mesai maliyeti istisna) meşgul zaman içinde. Normalde ihtiyaç 7days.
5. sizin için bu elbise istiyorsanız bridemaids veya birden fazla elbise, elbise bir zaman satın lütfen.
Sizin ve arkadaşlarınızın bizim dükkandan aynı elbise satın almak istiyorsanız, aynı tarih ve üzerinde satın lütfen bize mesaj bırakın.
Çünkü RENK GÖLGELEME farklı gruplar var kumaş .
6. Tüm Çin Post Posta veya Epacket , Biz garanti edemez elbise ulaşabilirsiniz el bir ay içinde, Özellikle Brezilya ve Rus . Nakliye gün hakkında, bizim hizmet sorabilirsiniz.
7. Before sipariş, dikkatle bu liste okuyun ve tüm sorularınızı sorunuz. Bir e-posta göndermek için, lütfen linke tıklayın," Satıcıya soru sor "Bu listenin sağ üst el köşe. Biz 12 saat içinde sorularınıza cevap verecektir.
8. lütfen dikkat mesaj, Boyutu hakkında herhangi bir sorunuz varsa , Biz 24 saat içinde sizinle irtibata geçecektir.
Nasıl boyutunu seçmek için?
1) bizim elbiseler olmadan malzeme elastik, özellikle bel boyutu olamaz daha büyük.
Bel göre lütfen boyutunu seçmek için, eğer büstü boyutu size uygun değilse, sen gerçek büstü boyutu mesaj bırakın veya altında sipariş için ayarlamak için bize önce göndermek dışarı.

Etiketler: Ucuz Uzun şifon gri yetişkin 2019 gelinlik kadın resmi seksi elbise nedime parti elbiseler yarıklar ile düğün için B3543, Yüksek Kalite Uzun şifon gri yetişkin 2019 gelinlik kadın resmi seksi elbise nedime parti elbiseler yarıklar ile düğün için B3543, Çin Nedime Elbiseler Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet