Koyu Lacivert 3/4 Uzun Kollu anne gelinlik ile Dantel Artı Boyutu Anne Abiye Anne Elbise Düğün Için

₺786.69Uyarı: Tüm boyutları ile almak el. Ölçüm olacak 1 için 3 cm fark şekilde farklı.
Teslim Süresi: 3 ~ 20 gün
Özel Yapılmış Boyutu herhangi bir Boyut Seçin ve bir Mesaj Bırakın Lütfen: Aşağıdaki Ölçümler
Biz güçlü bir profesyonel tarafından alınan ölçümler öneririz ile sizin satın almadan önce giymek altında herhangi bir Elbisesi .
Örneğin: Boyutu birimi :( santimetre veya inç) 1. Full Göğüs = _ _ _ inç (cm)
2. bel = _ _ _ inç (cm)
3. Hips = _ _ _ inç (cm)
4. bel omuz = _ _ _ inç (cm)
5. omuzlarinda ayakkabı ile yere _ _ _ inç (cm)
Bu değerleri alınmasına almak gerekebilir eğer bana elbise askıları ile veya ile kollu veya ihtiyacınız ceket elbise için maç.
6. Shoulder Omuz = _ _ _ inç (cm)
7. armseye = _ _ _ inç (cm)
8. arm uzunluğu = _ _ _ inç (cm)
9. biecp = _ _ _ inç (cm)
En kısa sürede bana değerleri alınmasına göndermek ödeme bitirmek .
Bir mükemmel oturan elbise mükemmel ölçümler ile başlar. Sipariş vermeden önce bir made-to-tedbir elbise OdulUcuz.org gelen, biz şiddetle bulma teşvik doğru ölçmek yardımcı olabilir profesyonel bir terzi yerel. Burada, size hangi ölçümler gerekli ve nasıl doğru onları almak. Uyarı: evde kendiniz ölçüm düşündüğünüzden daha yanıltıcıdır! En iyi sonuçlar için, her zaman bir profesyonel tarafından alınan ölçümler yerel terzi.
Nakliye
Bir. Biz teyit adresine sadece gemi. Satın almadan önce doğru olduğundan emin olun, PO Kutuları ve askeri adresleri (apo, FPO) teslim edilemez.
B. Brezilya geliyorsa veya Rusya, tam adınızı bırakın lütfen. (ayarlanabilir göre posta politikası Rusya ve Brezilya, alıcının adı tam adı olmalıdır.)
C. Yaklaşık Vergi, Gümrük bizim kontrolümüz dışında, biz bu ve ayı değil Vergi ücreti hakkında. Sen parsel için doğru beyan fiyat bildirin.

Etiketler: Ucuz Koyu Lacivert 3/4 Uzun Kollu anne gelinlik ile Dantel Artı Boyutu Anne Abiye Anne Elbise Düğün Için, Yüksek Kalite Koyu Lacivert 3/4 Uzun Kollu anne gelinlik ile Dantel Artı Boyutu Anne Abiye Anne Elbise Düğün Için, Çin Anne Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet