Araç ön camı Cam Temizleyici Aksesuarları için ford focus 2 mazda rx8 vw scirocco bmw x5 e53 citroen c4 saab 9- 3 audi a6 bmw f10

₺19.61


Açıklama. Konsantre süper oto camı temizleyici, geleneksel cam daha su Temizleme güçlü kapasiteli. Somatotip küçük, taşınabilir ile süt filmi genel boyutu Uygun kullanımı, durulama blok artı konsantre kullanımı Performans verimli, bir tane 4 litre genel su silecek eşittir. Özellikler: Öğe Türü: Araba Pencere Temizleme Renk: Beyaz (resim olarak gösterilen) Ürün Hacmi: 6 pcs Malzeme Tipi: konsantre Ürün Ağırlığı: 24g Kullanım yöntemleri. Açık cam şişe kapağı, içine koymak bir tane blok konsantre. Dolgu up temizle su (tavsiye dokunun su) Kapak sıfırlama Bakım silecek cam, çok önemli olduğunu cam su silecek ince ekleyin, düzenli ve cam temizleme bezi, konsantre blok temizleyici, değil sadece var temizlik etkisi, aynı zamanda yağlar cam, büyük ölçüde azaltmak silecek bıçak ve cam sürtünme kuvveti, tam koruma için iyi cam yüzey, silecek bıçak ömrü uzatmak. Cam kuru kazıma önlemek!!! Otomobil sürülebilirliği treaders yağmur silecek süreci, hafif bir silecek gürültü bulunduğu gibi, lütfen üzerinde sprey su silecek, rolünü yağlamak için can, ve temiz cam karanlık yüzeyi düzenli bakım, performans silecek izin! Paket Içeriği: 1 lot araç camı temizleme konsantre durulayın blok (1 lot = 6 pcs)

Etiketler: Ucuz Araç ön camı Cam Temizleyici Aksesuarları için ford focus 2 mazda rx8 vw scirocco bmw x5 e53 citroen c4 saab 9 3 audi a6 bmw f10, Yüksek Kalite Araç ön camı Cam Temizleyici Aksesuarları için ford focus 2 mazda rx8 vw scirocco bmw x5 e53 citroen c4 saab 9- 3 audi a6 bmw f10, Çin Araç Disk Tutucular Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet