2018 Tailor Made Lacivert Tüvit Düğün Takımları Erkekler Için Resmi Slim Fit Kış Iş Smokin Damat Blazer Terno kostüm homme

₺656.39USD 112.12 /Adet USD 99.96 /Adet
Önemli Ipuçları:
1. tüm detaylar sağlamak lütfen (boyut/renk ve böylece) eğer sipariş yaptıktan sonra 24 saat içinde, teslim süresi tarafından sınırlı web sitesi, biz sonra değişiklik yapmak terziler çalışmaya başlamak.
2. kumaş pazarlama sınırları ve kişisel farkı dayalı, dürüst, biz garanti takım 95%-99% resim gösterileri aynı istiyorsanız 100% olmadan tam olarak aynı herhangi bir sapma, orijinal Tasarımcı ve bulacaksınız irtibata geçiniz Vardır konum Hiçbir aynı yaprakları dünya hatta onlardan.
3. biz öğeleri dünya çapında gemi ve teklif sevkiyat farklı düzeylerde, posta veya zaman tasarrufu tasarrufu seçebilirsiniz, saygı lütfen kendi seçim ve hareket yok öfkeyle bize nakliye nedeniyle zaman. Brezilya müşteriler gerekir KDV Kod ve Rusya müşteriler Tam Adını gerekir, biz post paketleri olmadan Brezilya ve Rusya olduğunu.
Renk: renk seçin (resim olarak varsayılan)
Ceket Arka Tasarım: No-bacalı veya geri vent veya yan yarık
Durumlar: Iş/Resmi/Töreni/Akşam Parti/Düğün/sevgililer Günü Kumaş: saten/keten/kadife/yün karışımı/tüvit
2018 Tailor Made Lacivert Tüvit Düğün Takımları Erkekler Için Resmi Slim Fit Kış Iş Smokin Damat Blazer Terno kostüm homme
Takım elbise dahil (Ceket + Yelek + Pantolon)
Eğer Gibi Olabilir
Tedbir Öğretim
Aşağıdaki bilgiler Gerekli Istediğiniz zaman Özel Suit.
Bir. Yükseklik =? B. Ağırlık =?
1. Omuz =? 2. Kol Uzunluğu =? 3. Göğüs =? 4. Oryantal =? 5. Bel =? 6. Kalça =? 7. Ceket Uzunluğu =?
8. Pantolon Uzunluğu =? 9. Uyluk =?
Renk = Görüntü olarak Aynı veya Özel Renk?
Tarih = Ne Zaman ihtiyacınız?
Boyutu Grafik
Renk Grafik
Olacak renk renk sapmaları, resimler sadece referans için!

Etiketler: Ucuz 2018 Tailor Made Lacivert Tüvit Düğün Takımları Erkekler Için Resmi Slim Fit Kış Iş Smokin Damat Blazer Terno kostüm homme, Yüksek Kalite 2018 Tailor Made Lacivert Tüvit Düğün Takımları Erkekler Için Resmi Slim Fit Kış Iş Smokin Damat Blazer Terno kostüm homme, Çin T. Elbise Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet