5 çin Tapınak Beyaz Bakır Gümüş Şanslı Kabak kabakgil Censer tütsü brülör

₺604.05Hakkımızda:
Tüm öğeleri benim mağaza satış promosyon vardır. amacımız sizin için bizim mağaza veya dönmek için bize tavsiye!!
Burada anda, ürün olduğunu toplamak, biz kendi insanlar gitmek ve collecte bu şeyler. Bu İyi İşi; öğe tam sergiler yaratıcılık ruhu ve parlak kültür. Rafine şekiller ve farklı tarzı vardır. Büyük sanat hazine! Bu bir çok zarif el sanatları. Vücut üzerinde oyma yansıyan yüce ve usta becerileri. Biz onları collecte formu kişisel toplayıcı. Biz çin bizim mağaza var. Böylece eğer ürün teklif ve ödeme. Biz en kısa sürede göndereceğiz.
Kaynağı itibaren Batı sanat ve medeniyet antik Yunan uygarlığı. Eski Yunanlılar savunan insan güzellik, insan vücut dünyanın en güzel şeyler. Bu nedenle, bazı hakları elde edebilmek hero heykelleri sağlam vücut şekli dışında dayanmaktadır. Daha sonra Roma döneminde, romalılar çok saygı Yunan sanat, onlar miras ve ileriye taşımak antik yunanlılar kurulan sistemi sanat ve sanatsal fikirler. Daha sonra İtalyan Rönesans sanatı biri haline merkezleri sanatçılar sayıda için, birçok ustaları vardır İtalyanlar, gibi Leonardo da Vinci, Raphael, Michelangelo ve daha. Insanlar hala düşünüyorum güzellik insan vücut çok çekici
NAKLIYE VE TESLIM
Ödeme alındıktan sonra, biz 1-2 iş günü içinde teslimat. biz Çin Hong Kong Hava parsel veya E-Posta yoluyla gidecek Bao size gönderilecek. bu en güvenli ve hızlı posta hizmeti. gemi için ABD 7-15 gün. diğer ülke teslim genellikle 20-35 iş günü sürer.
Geribildirim:
Biz mükemmel olması için her şeyi yapmak için elimizden geleni yapacağız. Ama şeyler bazen. Ben dilek, ilgili bizim ile yanlış bir şey varsa, lütfen herhangi bir geribildirim ayrılmadan önce bize bildirmekten çekinmeyin! biz olmak istiyorum 100% sipariş ile satified. Eğer onlar gibi, bize olumlu geribildirim için bir dakikanızı ayırın. Sizin olumlu geribildirim ve 5 yıldız değerlendirme eBay bize takdir edilecektir.

Etiketler: Ucuz 5 çin Tapınak Beyaz Bakır Gümüş Şanslı Kabak kabakgil Censer tütsü brülör, Yüksek Kalite 5 çin Tapınak Beyaz Bakır Gümüş Şanslı Kabak kabakgil Censer tütsü brülör, Çin Heykeller & Heykeller Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet