Üç Katmanlı Testiler Akan Masa Duvar Dolma Gevşeme Pastorale Elektrik Kapalı şelale çeşme Zen Ofis Masaüstü Dekor

₺174.76


Masaüstü su çeşmesi
Neden masaüstü çeşme gerekir? Muhtemelen masada en stres hissediyorum. Olsun bir ofis masası ile büyük bir iş yığını kadar kazık veya bir ev masası için kullanılan sizin için tam işi serbest müşteriler veya uygulamak için bu sonraki iş muhtemelen vardır duygu stres montaj bile şimdi. En kötü kısmı hakkında masa stres bir masada oturuyorsun eğer olmasıdır anlamına gelir çalışma yapmak için hangi stres azaltma en yöntemleri ortadan kaldırır.
Çalışırken bir masa önemlidir kaybetmeden çalışırken stres azaltmak verimlilik. Bunu yaparken canlı yapacak bir daha uzun, mutlu ve sağlıklı yaşam ve performans geliştirmek olacaktır. Ne yapabilirsiniz ödün olmadan stres azaltmak için çalışma süresi geliştirmek stres azaltma faktörler çevre etrafında size.
Bu masa çeşmeler birini ekleyerek düşünün bir masa, toplantı odası, resepsiyon alanı, bekleme odası veya mola odası sağlamak için bir sakin oasis misafirler ve çalışanların hem için. bu mükemmel Zen dekorasyon yanı sıra sırasında zihin rahatlatıcı için büyük bir zor bir gün iş! Özellikleri: Boyut: 15 cm * 11.3 cm * 11.3 cm Reçine yapılır Elektronik işletilen Pompa ve gerekli tüm parçaları dahil Daha fazla bilgi için, kontrol edebilirsiniz bizim online video canlı etkisi görmek için.

Etiketler: Ucuz Üç Katmanlı Testiler Akan Masa Duvar Dolma Gevşeme Pastorale Elektrik Kapalı şelale çeşme Zen Ofis Masaüstü Dekor, Yüksek Kalite Üç Katmanlı Testiler Akan Masa Duvar Dolma Gevşeme Pastorale Elektrik Kapalı şelale çeşme Zen Ofis Masaüstü Dekor, Çin Heykeller & Heykeller Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet