Yeni Diy 5D Elmas Mozaik Kırmızı elbise witcher Elmas Boyama Çapraz Dikiş Setleri Elmas Nakış Ev Dekorasyon AS457

₺25.40yeni Diy 5D Elmas Mozaik Kırmızı elbise witcher Elmas Boyama Çapraz Dikiş Setleri Elmas Nakış Ev Dekorasyon AS457
hakkında Fotoğraf Özel gerçekten popüler ve şık için özel ne olursa olsun istediğiniz fotoğrafı yapmak için elmas boyama, aileniz veya kendi portre gibi, düğün resimleri, fotoğrafları seyahat, evcil, ve güzel sahne ve vb. sonra sen DIY kendi fotoğraf ile aile, ve nihayet bir çerçeve duvara koymak evinizin veya bir olarak başkalarına vermek benzersiz ve unutulmaz hediye! sadece sipariş ve bize fotoğraf göndermek, ve biz size bir verecek mükemmel elmas nakış istediğiniz herhangi bir fotoğraf! yuvarlak elmas ve kare elmas aynı boyutu, fiyat aynı. ama biraz farklı vardır elmas şekli, kitleri, ve tuval. burada biz bazı detal aralarındaki farklı göstermek için. eğer hala soru var, lütfen beni ilk temas . teşekkür ederim!! SSS A: Sevgili arkadaşım, tüm ürünlerimiz tam matkap boyama, bu 100% matkap, komple matkap, tüm tuval matkap elmas gerekir. Q: şekli elmas boyama nedir? A: Sevgili arkadaşım, elmas olduğunu yuvarlak/Sqaure elmas nakış . Q: Ne tür paket boyama için kullanılan? A: Sevgili arkadaşım, tüm ürünlerimiz iyi paketlenmiş , (sıvamış Kağıt torbalarda), biz paket carfully befoer mal dışarı gönderdi. s: Nasıl uzun ben ben ödenen sonra benim googs benim sipariş vermek? A: biz 1-4 gün içinde mal gönderilecektir sipariş ödedikten sonra, içinde mal alacak 15-60 gün .
DIY Elmas Boyama talimatları 1. tuval ambalaj açın ve dışarı almak, elmas ve araçları;
2. diamonds kod numarasını Kontrol ve ilgili sembol; 3. Koymak içine diamonds plastik kasa. yapıştırıcı gerekli alanı sadece ortaya çıkarmak

Etiketler: Ucuz Yeni Diy 5D Elmas Mozaik Kırmızı elbise witcher Elmas Boyama Çapraz Dikiş Setleri Elmas Nakış Ev Dekorasyon AS457, Yüksek Kalite Yeni Diy 5D Elmas Mozaik Kırmızı elbise witcher Elmas Boyama Çapraz Dikiş Setleri Elmas Nakış Ev Dekorasyon AS457, Çin Elmas Boyama Kanaviçe Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet