Taşınabilir Taşıma çantası GoPro HERO için 6 5 4 3 Seyahat Saklama Çantası Koruyucu Darbeye Kutusu Için SJCAM YI Spor kamera Aksesuarları

₺33.05


Ekstra küçük kılıf için bir GoPro kamera ve aksesuarları; GoPro HERO6 dahil tüm GoPro kameralar ile uyumlu, goPro HERO5 Siyah, HERO5 Oturumu, HERO4 Siyah, HERO4 Gümüş, ve KAHRAMAN Oturumu GoPro ve aksesuarları güvenli tutar, korumalı, ve organize Köpük dolgu ile ön-cut yuvaları tutmak için dişli yerinde; yüksek kaliteli EVA iç Dayanıklı fermuar ve taşıma kolu Önlemler 6.5 tarafından 5 tarafından 2.5 inç (G x Y x D) Nakliye
Tüm öğeleri ödeme açıktır sonra 2 iş günü içinde gönderilir.
Not: Çin Sonrası Hava Posta/Parsel sadece dünya çapında yazılan sistemine aittir çok yavaş Özel Teslimat. Öğeler 7-35 iş günü dünya çapında genellikle. Ve Varış süresi de bazı faktörler ve farklı alanlarda bağlıdır.
Eğer don't mal almak o' OdulUcuz.org tarafından belirlenen kesin süre yakın, teslim süresi uzatmak için bize sorabilirsiniz Yerine açık bir anlaşmazlık.
Geribildirim
Amacımız Üst Düzey Müşteri Hizmetleri sağlamak için, ve bizim müşteri hizmetleri uzmanları
Her zaman ayakta tarafından sorunun herhangi çözmek için. Biz büyük ölçüde takdir sizin 5-YıLDıZ
OLUMLU geribildirim ve yardım sormadan negatif geribildirim lütfen.
Toptan
Toptan müşteriler lütfen bize ulaşın, biz en tercihli fiyatlarla. Ulaşım modu, biz genellikle DHL ulaşım modu kullanın, ama aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına göre ve seçimi lojistik modu.
Iadesi hakkında
Göre farklı yöntemler ödeme iadesi varış süresi farklı, genel ihtiyaç 3-15 iş günü alıcılar hesabı.

Etiketler: Ucuz Taşınabilir Taşıma çantası GoPro HERO için 6 5 4 3 Seyahat Saklama Çantası Koruyucu Darbeye Kutusu Için SJCAM YI Spor kamera Aksesuarları, Yüksek Kalite Taşınabilir Taşıma çantası GoPro HERO için 6 5 4 3 Seyahat Saklama Çantası Koruyucu Darbeye Kutusu Için SJCAM YI Spor kamera Aksesuarları, Çin Spor Kamera Kılıfları Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet