Avrupa Flamingo Desen Baskı Masa Örtüsü Pamuk Keten Masa Örtüsü Restoran Parti Ev Dekorasyon Masa Örtüsü

₺167.66Tipi, masa örtüsü Renk: gösterildiği gibi Ambalaj: 1 Adet masa örtüsü (hiçbir diğer) Not: Bağlı olarak ışık ve ekran, öğenin renk, görüntü biraz farklı olabilir. Nedeniyle manuel ölçümler, 1-3 cm bir fark izin lütfen. bizi affet lütfen, çok teşekkür ederim. · Damla 25-30 cm tabloda daha iyi olacak Yıkama İpuçları: Makine yıkama soğuk su, döndürmek etmeyin, çamaşır suyu yok, serin ve kuru Nasıl duvar kağıdı boyutu? Masa genişliği ve uzunluğu ölçmek Masa genişliği + 25/30 cm x 2 = masa genişliği Masa uzunluğu + 25/30 cm x 2 = masa uzunluğu Gümrük ve ithalat vergileri: Siparişler ülkenizdeki gümrük gerekebilir. Ithalat vergileri, vergi ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir, alıcı Hedef Özel Ofis tarafından bu ücretler tahsil edilecektir; Tedarikçiler gümrük departmanı tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değildir. Ek maliyetler veya gecikmeler uluslararası ticaret sırasında oluşabilir. Biz içtenlikle yapmak ek ithalat maliyetlerinin veya gümrük gecikmeler için bir neden olarak talebinde iadesi veya negatif feedbac ayrılmadan.
Tam Iade yoksa sipariş almak. Arızalı, hasarlı veya mis-sevk öğeler tam bir geri ödeme için uygundur. Öğe olarak açıklanan ya da düşük kaliteli, sipariş tamamlanmadan önce iade edebilir ve tam bir geri ödeme almak. Iade nakliye ücreti sizin tarafınızdan ödenecektir. Veya, ürün tutmak için seçebilirsiniz ve kabul iade miktarı doğrudan satıcı ile.
Biz her zaman müşterilerimize yapmak için kararlıyız bizim ürün ve hizmet ile memnun, eğer herhangi bir öneri veya görüşler içinde mağazamızda alışveriş deneyimi, bize bir geribildirim bırakın çekinmeyin. Senin deneyim iyi değil, lütfen sadece bize bir negatif geribildirim ve eğer lütfen açıkça bize bildirin olabilir nerede geliştirilmiş görüşler tarafından; Eğer memnun değilseniz, bize gerçek duygu bırakın lütfen, ve eğer bize geliştirmek için bazı fikirler var ve daha iyi yapmak, son derece mutluluk duyacağız.

Etiketler: Ucuz Avrupa Flamingo Desen Baskı Masa Örtüsü Pamuk Keten Masa Örtüsü Restoran Parti Ev Dekorasyon Masa Örtüsü, Yüksek Kalite Avrupa Flamingo Desen Baskı Masa Örtüsü Pamuk Keten Masa Örtüsü Restoran Parti Ev Dekorasyon Masa Örtüsü, Çin Masa örtüleri Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet