Fitbit için Şarj 3 Bilek Yeni Moda Lüks saat kayışı Bling Rhinestone Metal Bilezik Fitbit Şarj Için 3 Yedek Sapanlar

₺56.16Fitbit için Şarj 3 Bilek Yeni Moda Lüks saat kayışı Bling Rhinestone Metal Bilezik Fitbit Şarj Için 3 Yedek Sapanlar
Özelliği: Kişiselleştirilmiş sizin Fitbit için Şarj 3 Bu rafine yedek metal band ile izle Bling rhinestones ile Set. Izle farklı görünüyor yapar. Size çok getiriyor övgü Hassas en bilek için iyi uyacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı ayarlayabilirsiniz uzunluğu ile kolayca aracı Fitbit için Şarj 3 Yedek bilezik sözleşmeli tasarım stili, yaşam ile sözleşmeli ve basit değil. Kayış uzunluğu Boyutu: bilek çevresi için uygundur: 130-210mm Askı uzunluğu: 190mm Bling Rhinestone saat kayışı yedek Fitbit Şarj için uyumlu 3 akıllı saat (Saat dahil değildir) Paket Içeriği: 1 x Bling Rhinestones Bileklik Metal Kordonlu Saat yedek askı (Değil izle)

Etiketler: Ucuz Fitbit için Şarj 3 Bilek Yeni Moda Lüks saat kayışı Bling Rhinestone Metal Bilezik Fitbit Şarj Için 3 Yedek Sapanlar, Yüksek Kalite Fitbit için Şarj 3 Bilek Yeni Moda Lüks saat kayışı Bling Rhinestone Metal Bilezik Fitbit Şarj Için 3 Yedek Sapanlar, Çin Saat kayışları Tedarikçiler.


( 0 Derecelendirme )

Adet