1 şişe 4*100 cm Noel Kar Tanesi Nail Sticker Beyaz Xmal Kar Tanesi Filigran Yıldızlı Kağıt Su Transferi Tırnak Sanat çıkartmaları

₺5.52Sticker Boyutu: 4*100 CM Miktar: 1 şişe Paket Listesi: 1 şişe * Tırnak Çıkartmalar Özelliği: 100% marka yeni ve yüksek kaliteli. Için kullanılabilir tasarım kendi tırnak sanat, tırnak desenleri, vurgulamak, vb. Kullanılabilir ile UV Jel/akrilik çivi/oje/vb. Profesyonel kullanım veya ev kullanımı için uygun. Nasıl kullanılır: 1. temiz yüzey nerede tasarım yerleştirilmelidir. 2. bir tasarım seçin ve çivi tarafından soyulmasına. 3. tasarım yerleştirin içinde tırnak/İpucu ve yavaşça birkaç kez ovmak. 4. en iyi sonuç için üst kat uygulayın.
Nakliye ve Teslim Vadeli: Rus Arkadaşlar için: dahil olmak üzere tam adı doldurunuz ilk adı, orta adı ve soyadı ödeme yaparken. Madde 1-3 iş günü içinde sevk edilecektir sonra ödeme alınan tamamlandı. Normal teslim süresi: ABD/İNGILTERE/Kanada/Avustralya 25-35 iş günü Avrupa 30-40 iş günü Rusya 45-65 iş günü Brezilya/Güney Amerika 45-65 iş günü Nakliye belki tatil, olaylar ve diğer belirsizlikler. Biz varış saati garanti olamazdı. Eğer görünüşte uzun nakliye zaman sevmediğim, teklif yok lütfen. Biz almak istemiyorum bir negatif veya nötr veya düşük DSR puanı sadece nakliye nedeniyle zaman. Unutulmamalıdır lütfen müşteriler İTALYA veya Brezilya, nedeniyle Doğu asya'dan MERCHANDISES için ülkelerin sıkı ÖZEL politikası, teslimat hızı büyük ölçüde gecikebilir olabilir Uluslararası Alıcılar, lütfen dikkat: Ithalat vergileri, vergi ve harçlar madde fiyat veya nakliye dahil değildir. Bu masraflar alıcı sorumluluğundadır. Ne olacağını belirlemek için ülke gümrük idaresi ile kontrol edin bu ek maliyet teklifine/satın alma.

Etiketler: Ucuz 1 şişe 4*100 cm Noel Kar Tanesi Nail Sticker Beyaz Xmal Kar Tanesi Filigran Yıldızlı Kağıt Su Transferi Tırnak Sanat çıkartmaları, Yüksek Kalite 1 şişe 4*100 cm Noel Kar Tanesi Nail Sticker Beyaz Xmal Kar Tanesi Filigran Yıldızlı Kağıt Su Transferi Tırnak Sanat çıkartmaları, Çin Etiketler ve Çıkartmaları Tedarikçiler.


( 1 Derecelendirme )

Adet